Hodnocení

Milková Šrotířová Petra

Moc děkujeme za vstřictnost,za rady, absolutni spokojenost, ať je to přenosná klec nebo hračky a teď úplně super košík na ovoce,díky za doporučení a ochotu nám být kdykoliv k dispozici,můžeme jen a jen doporučit.

Heřmanová Ivana

Objednala jsem si krmivo a hračky. Zboží mi přišlo všechno včas a v pořádku. Super kvalita .Dobrá komunikace. Vřele doporučuji . 

Sekerková Eva

Maximální spokojenost, hrozně milá a vstřícná komunikace, okamžité doručení. A hlavně VELKÉ DÍKY OD BERTÍKA ZA VÝHRU V SOUTĚŽI.

Mádlová Edita

Jsem moc spokojená. Zboží přišlo hned druhý den perfektně zabalené, nepoškozené a kvalitní věci za super ceny. Perfektní komunikace s obchodem.. Děkuji a těším se na příští obchůdek

Vystavěl Zdenek

Maximální spokojenost,skvělý výběr a naprosto úžasný přistup. Prostě paráda.

Špundová Eva

Včera jsem nakoupila nádherné hračky pro papoušky. Maximální spokojenost,už se těším na další nákup. Neznám v okolí obchod s takovým výběrem.

Rus Michal

Děkujeme za velmi vřelé jednání! Ojedinělý přístup e-shopu s kterým se jen tak nesetkáte!

Jankele Josef

Velká spokojenost. Rychlé a spolehlivé dodání. Díky

Pavlíková Pavla

Absolutní spokojenost. Komunikace, dodací doba… Super  A děkujeme za dárečky 

Pálková Bára

My i naše fretky jsme moc spokojeni. Kvalitní, krasna voliera. Za nás 5 hvězdiček.

  • Vážení chovatelé,
    z důvodu vyhlášení karantény na město Litovel (a přidružené obce) ze stany Krajské hygienické stanice v Olomouci nebude možné odeslat objednávky přijaté od 13.3.2020. Zároveň nepřijímáme žádné další objednávky až do odvolání, jelikož nejsme schopni zajistit dopravu mimo karanténní oblast. Věříme, že nastavená pravidla v Litovli pomohou zabránit šíření viru Covid-19 a my budeme moci opět brzy vyřizovat všechny objednávky, tak jak jste u nás zvyklí! Dále upozorňujeme, že je zavřené i výdejní místo pro e-shop v Chořelicích. Nebude možné zde nakoupit materiál, atd. Jedinou výjimku tvoří nákup krmiva a to pouze pro zákazníky z karanténní oblasti. Krmivo je možné si vyzvednout v Chořelicích, ale pouze po předchozí tel. domluvě a  po dodržení námi nastavených opatření! Děkujeme všem za pochopení a věříme, že opatření nastavená vládou, hygienou a městem Litovel nám pomohou aktuální situaci ve zdraví překonat a nastalá krizová situace bude brzy zvládnuta.
    Všem zákazníkům ještě jednou děkujeme za pochopení!
    S pozdravem

    Martina a Vladimír Zbořilovi