Hodnocení

Milková Šrotířová Petra

Moc děkujeme za vstřictnost,za rady, absolutni spokojenost, ať je to přenosná klec nebo hračky a teď úplně super košík na ovoce,díky za doporučení a ochotu nám být kdykoliv k dispozici,můžeme jen a jen doporučit.

Heřmanová Ivana

Objednala jsem si krmivo a hračky. Zboží mi přišlo všechno včas a v pořádku. Super kvalita .Dobrá komunikace. Vřele doporučuji . 

Sekerková Eva

Maximální spokojenost, hrozně milá a vstřícná komunikace, okamžité doručení. A hlavně VELKÉ DÍKY OD BERTÍKA ZA VÝHRU V SOUTĚŽI.

Mádlová Edita

Jsem moc spokojená. Zboží přišlo hned druhý den perfektně zabalené, nepoškozené a kvalitní věci za super ceny. Perfektní komunikace s obchodem.. Děkuji a těším se na příští obchůdek

Vystavěl Zdenek

Maximální spokojenost,skvělý výběr a naprosto úžasný přistup. Prostě paráda.

Špundová Eva

Včera jsem nakoupila nádherné hračky pro papoušky. Maximální spokojenost,už se těším na další nákup. Neznám v okolí obchod s takovým výběrem.

Rus Michal

Děkujeme za velmi vřelé jednání! Ojedinělý přístup e-shopu s kterým se jen tak nesetkáte!

Jankele Josef

Velká spokojenost. Rychlé a spolehlivé dodání. Díky

Pavlíková Pavla

Absolutní spokojenost. Komunikace, dodací doba… Super  A děkujeme za dárečky 

Pálková Bára

My i naše fretky jsme moc spokojeni. Kvalitní, krasna voliera. Za nás 5 hvězdiček.

  • Vážení chovatelé,
    od 30.3.2020 Vám opět můžeme zboží zasílát přes Geis. Nicméně z důvodů požadavku ze strany přepravní společnosti, v souvislosti s Covid-19, je nutná platba předem. Není možné zboží zaslat až do odvolání na dobírku!
    Kamenná prodejna je až do odvolání uzavřená! Zboží si u nás můžete vyzvednout pouze po předchozí tel. domluvě. A to na tel. čísle 777 947 119. Volat můžete po-pá od 8:00 do 17:00.
    Hezký den.
    Martina a Vladimír Zbořilovi