Hodnocení

Milková Šrotířová Petra

Moc děkujeme za vstřictnost,za rady, absolutni spokojenost, ať je to přenosná klec nebo hračky a teď úplně super košík na ovoce,díky za doporučení a ochotu nám být kdykoliv k dispozici,můžeme jen a jen doporučit.

Heřmanová Ivana

Objednala jsem si krmivo a hračky. Zboží mi přišlo všechno včas a v pořádku. Super kvalita .Dobrá komunikace. Vřele doporučuji . 

Sekerková Eva

Maximální spokojenost, hrozně milá a vstřícná komunikace, okamžité doručení. A hlavně VELKÉ DÍKY OD BERTÍKA ZA VÝHRU V SOUTĚŽI.

Mádlová Edita

Jsem moc spokojená. Zboží přišlo hned druhý den perfektně zabalené, nepoškozené a kvalitní věci za super ceny. Perfektní komunikace s obchodem.. Děkuji a těším se na příští obchůdek

Vystavěl Zdenek

Maximální spokojenost,skvělý výběr a naprosto úžasný přistup. Prostě paráda.

Špundová Eva

Včera jsem nakoupila nádherné hračky pro papoušky. Maximální spokojenost,už se těším na další nákup. Neznám v okolí obchod s takovým výběrem.

Rus Michal

Děkujeme za velmi vřelé jednání! Ojedinělý přístup e-shopu s kterým se jen tak nesetkáte!

Jankele Josef

Velká spokojenost. Rychlé a spolehlivé dodání. Díky

Pavlíková Pavla

Absolutní spokojenost. Komunikace, dodací doba… Super  A děkujeme za dárečky 

Pálková Bára

My i naše fretky jsme moc spokojeni. Kvalitní, krasna voliera. Za nás 5 hvězdiček.

  • Vážení chovatelé,

    dne 19.9.2021 můžete naše zboží nově zakoupit na burze v Kroměříži (venkovní zastřešená plocha). Bohužel, z technických důvodů nejsme schopni dopravit na burzu takové množství zboží jako obvykle. Z toho důvodu Vám doporučujeme zboží, které máte v plánu od nás v Kroměříži zakoupit, objednat předem na našem e-shopu. Zajistíte si tak, že pro Vás zboží na burzu dovezeme v požadovaném množství. Platit můžete samozřejmě v hotovosti při převzetí. Do objednávky stačí dopsat KROMĚŘÍŽ.

    Hezký den.

    Ing. Martina Zbořilová